Nečakané správanie Emmy Drobnej: Pripitá sa pobila v klube!

Dátum:

Jedna z najúspešnejších domácich hudobníčok momentálne neprežíva mimoriadne priaznivé obdobie len v súkromí, ale aj v pracovnej sfére. Po úspechu skladby Demons vydáva sympatická kráska ďalšiu novinku, pričom klipom prekvapila množstvo svojich fanúšikov.

Emma Drobná (25) si v týchto dňoch užíva slnečné lúče s partnerom Filipom Šebom (35) v ďalekej Austrálii, kam odišla čerstvo zamilovaná dvojica osláviť najkrajšie sviatky v roku. Je tomu len zopár hodín, čo svetlo sveta uzrel nový videoklip speváčky, ktorá prikývla na spoluprácu s obľúbenými rapermi Vecom a Tonom S., pričom vznikla fantastická skladba Postráž mi Emmu. Ako prezradili hudobníci, refrén bol Superstar z roku 2015 doslova šitý na mieru.

Napriek všetkým špekuláciám je videoklip len vymysleným príbehom s reálnymi prvkami a nájsť sa v ňom môžu všetci muži s horkokrvnou polovičkou. Okrem interpretov skladby sa v ňom objaví aj Becca, moderátorka rádia Europa 2, ktorá je dobrou priateľkou samotnej speváčky. Sú však podobné „barové“ scenáre pre Emmu typické aj v reálnom živote? „Nie, to vôbec nie. Bežne sa mi práveže stáva, že úplne najistejšie sa cítim v sprievode ľudí, s ktorými rada trávim čas. Pri tejto spolupráci však nebolo prečo váhať. Chalani z Ultrazvuku sú ľudskí a bavia ma ich texty. Okrem toho ma hneď zaujal beat a samozrejme text,“ prezrádza detaily o vzájomnej spolupráci sympatická blondínka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/emmadrobna | Video: YouTube

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...

ZOMREL slávny skladateľ veľkých hitov: TOTO zahlásil moderátor RTVS!

Len pred pár hodinami zarmútila fanúšikov smutná správa. Do...

ZLÉ správy pre Lipšica: Najvyšší súd rozhodol, že porušil…!

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa minulý rok obul do...

Matovič spôsobil štrajk miest a obcí: Môžu zatvoriť škôlky, školy a..!

Balík pomoci pre rodiny bol pred pár hodinami schválený...