Kristi Dali má za sebou po skončení Farmy 11 množstvo neočakávaných stretnutí. Jedným z takých bola návšteva Radovej bývalky Ivany, no najnovšie prekvapila aj slovami o jeho ďalšej expartnerke Mirke, s ktorou má Rado synčeka Lea.

Kristi Dali a Rado Dulin tvoria aj po Farme nerozlučnú dvojku, ktorá navyše začína rozbiehať spoločné podnikanie. Okrem príjemného trávenia sviatkov má fotomodelka za sebou i nečakané stretnutie s Radovou bývalou snúbenicou, ktoré jej podľa vlastných slov nebolo príliš príjemné.

Najnovšie ale prekvapila slovami aj o ďalšej bývalke Popradčana, s ktorou má dnes už 9-ročného synčeka Lea. Mirka pritom odhalila nelichotivé pozadie vzťahu s Radom už počas Farmy, keď prezradila, že Cassanova sa s malým vôbec nestretáva.

Zdá sa ale, že po odchode zo statku sa všetko zmenilo a s rodinkou je viac v kontakte nielen samotný Rado, ale dokonca aj Kika. Tá na Instagrame zverejnila spoločný záber dvoch žien so slovami chvály: „Stretnutie s ňou bolo pre mňa veľmi príjemné. Mne osobne neskutočne sadla. Strávili sme spolu pár hodín a ja teraz viem, že ju určite s Radkom podporím aj v budúcnosti. Nech sa stalo čokoľvek, nikdy nie je neskoro na zmenu. Pre mňa je ona žena, ktorú chcem určite vídať častejšie a podporovať vzťah Lea a Radka. Tu je jasný dôkaz toho, že aj bývalé a súčasné partnerky toho istého muža si môžu vychádzať,“ dodáva natešená Kika.

Rovnako pozitívne vnímala stretnutie aj mamina Radovho syna, Mirka: „Kikuš, ja som rada, že sme sa spoznali… Od prvej chvíle som vedela, že my dve budeme zadobre. Keď raz niekto povedal, že sa na seba podobáme, tak som videla hlavne podobu povahy, a preto si mi veľmi sadla. Môžem len byť rada, že ste sa dali s Raďom dokopy, veľa si dopomohla, aby sme všetci mali k sebe o pár veľkých krokov bližšie.. Preto ti tiež ďakujem,“ opláca pekné slová. A hoci jedna z fanúšičiek poznamenala, že tam ešte chýba Ivka, zo strany Kiky prišla jasná odpoveď: „Myslím si, že tadiaľ cesta nevedie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kika sa na Mirku podľa viacerých aj podobá

Zdroj │ Foto: Instagram/kristi_dali, Facebook/Mirka M.