Slovenská tenistka Dominika Cibulková, ktorá je známa svojim rýchlym štýlom hry a ktorá aktuálne patrí medzi naše najlepšie slovenské hrdinky, to nemala vždy úplne ružové. Jej mama Katarína prezradila, aké komplexy mala naša úspešná športovkyňa!

Rodená Bratislavčanka Dominika, ktorá sa narodila v prelomovom období 6. mája 1989, začala svoju tenisovú kariéru budovať už ako 7-ročná. Postupom času nadobudla dojem, že má problém so svojom výškou. Dnes 161 cm vysoká kráska si pramálo verila práve v dôsledku svojho subjektívne nedostatočného vzrastu. Ako prezradila jej mama, o to viac však na sebe pracovala.

A tak väčšinou, keď sa postavila pred svoju tenisovú súperku, narazila na výškový problém. Namiesto všeobecnej podpory ju mnohí v tom čase vopred odpísali a lámali nad ňou palicu. Avšak Dominika v sebe nezaprela bojovného ducha, nedala sa odradiť a tak môžeme povedať, že práve vďaka týmto nepriaznivým okolnostiam je z nej dnes prvá Slovenka, ktorá dosiahla majstrovské kolo Grandslamu. Dominika, len tak ďalej, držíme ti palce!

Zdroj: sportky.zoznam.sk | Foto: instagram, facebook