Reality šou Farma patrí k najúspešnejším formátom na domácich televíznych obrazovkách, pričom TV Markíza aktuálne pripravuje už neuveriteľnú 15. sériu. Úvodný ročník sa vysielal v roku 2011, kedy sa stal historicky prvým farmárom týždňa vôbec Bratislavčan Martin Kucek.

Televízia Markíza rok čo rok dôkladne vyberá do reality šou Farma rôzne charaktery, ktoré v nehostinných podmienkach súťažia o lákavú finančnú výhru. Jedným z tých, čo sa objavili v prvej sérii šou, bol aj svojrázny Martin Kucek, ktorý napokon vypadol v druhom dueli. Aj keď sa následne exfarmár vytratil z verejného života, mnohých zasiahla správa o jeho nečakanom úmrtí, o ktorom informoval zosnulého kamarát z reality šou Miloš “Miki” Ferleťak.

,,Po dobrom festivale Paradise Open Air 2023 pre mňa smutná správa. Navždy nás opustil môj kamarát, bojovník a hlavne človek Martin Kucek alias Kobra. Bratku, odpočívaj v pokoji a už farmárčiš tam hore. Mal som ťa fakt rád a nikdy nezabudnem na zážitky s tebou a na hlášku, ktorú si dal na Farma 1, že – ja som tak dokonalý človek, že keby som urobil krok vpred, ono by to bol vlastne už krok vzad!!! Odpočívaj v pokoji, KAMARÁT!” napísal Miki. Rodine a blízkym vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj: FB/Milos Ferletak