Bývalý hokejový obranca Boris Valábik oznámil v roku 2017 koniec aktívnej kariéry. Z verejného života sa však úplne nevytratil, keďže má množstvo práce v televízií, a taktiež sa venuje aj vlastnému podnikaniu. Z tohto dôvodu sa rozhodol pre vážny krok.

Boris Valábik sa po ukončení kariéry rozhodol stať policajtom, a to sa mu aj podarilo. I napriek tomu, že bol súčasťou policajného zboru, stále pracuje aj ako televízny analytik pre RTVS. Taktiež s kamarátom Mariánom Gáborikom rozbehol úspešný podcast Boris a Brambor. Bývalý obranca sa taktiež stal tvárou mnohých výrobkov známych spoločností.

35-ročný športovec tak má práce vyše hlavy, v dôsledku čoho sa rozhodol ukončiť jednu dôležitú kapitolu. ,,Ďakujem a dovidenia, polícia. Jedinou istotou v našom živote je zmena. Rozhodol som sa odísť z policajného zboru, aby som sa mohol venovať vlastným projektom,“ napísal na sociálnej sieti.

Rodák z Nitry plánuje investovať čas aj peniaze do výživových doplnkov. ,,Celý život som sa venoval zlepšovaniu svojho výkonu a vyskúšal som priamo v praxi, na najvyššej možnej úrovni, nie marketingovo alebo teoreticky, ako ľudské telo reaguje na rôzne doplnky výživy,“ vysvetlil Valábik.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/borisvalabik  |  Foto: IG/borisvalabik, TV Markíza