Počas uplynulých týždňov vyšli na verejnosť zarážajúce videá z poľovníckej chaty pri Leviciach. Na nahrávkach vystupuje aj Robert Fico, ktorý hovorí o neohlásenej krádeži 50-tisíc eur, o Kočnerovi a mladom Kaliňákovi, no aj o Žilinkovom odkaze o paragrafe 363. 

Agentúra Focus uskutočnila pre televíziu Markíza v dňoch 20.10. – 27.10. prieskum volebných preferencií, ktorého sa zúčastnilo 1 009 respondentov. Napriek turbulentnému obdobiu sa uniknuté Ficove videá nepodpísali pod pokles percentuálnych preferencií.

Ak by sa voľby konali teraz, vyhral by Pellegriniho Hlas s 19,3 percentami, ktorý si tak oproti septembru polepšil o jedno percento. Na druhom mieste by skončil Smer s 15,5 percentami, ktorý si rovnako prilepšil o jedno percento. Tretiu priečku obsadila SaS s 12,2 percentami.

OĽaNO by sa dostalo do parlamentu s 8,4 percentami, Progresívne Slovensko s 6,9 percentami, Sme rodina s 6,3 percentami, KDH s 6,1 percentami, Republika s 5,5 percentami a Aliancia – Szövetség s 5,2 percentami. Pred bránami parlamentu by ostali Kotlebovci s 3,8 percentami, SNS s 3,3 percentami aj koaličná strana Za ľudí s 2,8 percentami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: focus-research.sk │ Foto: FB/FOCUS Marketing & Social Research Robert Fico