Nečakaný incident vo vyšetrovacej cele: Primátorkin syn zaútočil na..!

Dátum:

V pondelok (14. marca) došlo vo večerných hodinách v Prešovskom kraji k tragickej udalosti. Hádka medzi kolegami vyústila do streľby, pričom jeden z policajtov zomrel na následky smrteľných poranení. Útočník bol na úteku a muži zákona napokon museli naháňať páchateľa zo svojich radov.

K ostrej hádke medzi policajtmi, ktorá napokon vyústila do prestrelky, došlo pri čerpacej stanici v Prešove. Podľa svedka malo padnúť až desať výstrelov, pričom niekoľko strelných rán na hrudníku mal práve Filip. Aj napriek snahe zdravotníkov sa ho už nepodarilo zachrániť.

Strelcom bol Martin Turčan, ktorého nakoniec zadržali v Partizánskej Ľupči v okrese Liptovský Mikuláš, pričom ide o syna primátorky mesta Prešov. Pri zatýkaní mal postrelené rameno, ktoré pravdepodobne utrpel pri prestrelke so zosnulým kolegom. Po ošetrení zdravotníkom bol prevezený do cely policajného zaistenia v Košiciach.

Do 72 hodín od zadržania policajta mal sudca rozhodnúť o jeho väzbe, pričom lehota končí práve dnes (17. marca), no útočník nie je za mrežami už niekoľko hodín. Podľa informácií portálu Pluska.sk Turčan v cele policajného zaistenia fyzicky napadol službukonajúcich policajtov. Momentálne sa nachádza na psychiatrii v Košiciach, kde je strážený mužmi zákona.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/Polícia SR, IG/vcelar.pod.barborou

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...