Televízia Markíza v uplynulých hodinách odvysielala ôsme kolo tanečnej šou Let’s Dance, pričom vystúpenia súťažiacich vyrážali dych nielen televíznym divákom, ale aj porote. Tá vôbec po prvýkrát v tejto sérii udelila plný počet bodov, ktorý si svojim výkonom vybojovala Janka Kovalčíková a Vilém Šír.

Ôsme kolo tanečnej šou bolo plné fantastických výkonov, a kým názory divákov na to, kto by mal postúpiť do semifinále boli rôzne, napokon spolu s porotou predsa len vyniesli rozsudok. Na parkete každý z párov predviedol dve čísla, pričom okrem rôznych štýlov tancovali aj Contemporary, a teda moderný tanec, ktorý dokopy spája rôzne štýly.

Nad večerom pritom visel otáznik, nakoľko sa počas generálnej skúšky nešťastne zranil partner Gabiky Marcinkovej, tanečník Matyáš Adamec. Ten však predsa len vystúpil s čerstvo zašitou hlavou, kým Slowfox Janky Kovalčíkovej a Viléma Šíra ohodnotila porota po prvýkrát 40 bodmi. I keď po viacerých výkonoch tanečníkov padali prítomným v sále slzy, súťaž napokon musel po jedinečných vystúpeniach opustiť favorizovaný herec Richard Autner s Dominikou Roškovou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, IG/letsdance.markiza