Televízia JOJ len prednedávnom ohlásila zásadnú zmenu, ktorá sa týkala jednej z najvýraznejších postáv seriálu Nemocnica. Divákov hitu z lekárskeho prostredia prekvapilo, keď sa v úlohe svojráznej Lindy z ničoho nič objavila iná herečka, známa zo seriálu Divoké kone.

Pred pár dňami došlo v seriáli Nemocnica k nečakanej zmene, keď herečku Moniku Horváthovú nahradila jej kolegyňa Monika Šagátová. Diváci si tak museli zvyknúť, že postava lekárky Lindy je o čosi rozdielna, pričom na novú úlohu si zvyká aj niekdajšia hviezda seriálu Divoké kone.

TV JOJ po množstve otázok zo strany divákov priblížila, že k výmene herečiek došlo z dôvodu pracovných povinností Moniky Horváthovej. „Televízny svet si často vyžaduje kompromisy a z dôvodu záväzkov v inom seriáli sme sa po dohode s Monikami rozhodli uskutočniť túto výmenu,“ uviedla televízia.

Opačný názor na situáciu má však zrejme samotná herečka, ktorá dala na sociálnej sieti Instagram fanúšikom priestor na otázky. Tých zaujímalo predovšetkým to, prečo už nie je súčasťou seriálu Nemocnica. „Produkcia seriálu sa tak rozhodla. Mne to bolo už len oznámené,“ prekvapila svojou odpoveďou. Brunetka zároveň priblížila, že onedlho bude súčasťou skvelého projektu, o ktorom síce zatiaľ nemôže hovoriť, no práca na ňom má pre ňu obrovskú hodnotu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/mon.horvath, nemocnica_tvjoj