Po definitívnom ukončení seriálu Oteckovia stavila TV Markíza na novú vedomostnú šou Na love, ktorou divákov sprevádza moderátor Viktor Vincze. Relácia si časom medzi divákmi našla verných fanúšikov, avšak mesiac od spustenia došlo k nečakanému verdiktu. Na love končí!

13. júna odštartoval na obrazovkách Markízy nový vedomostný kvíz Na love, kde štvorica súťažiacich bojovala svojimi vedomosťami proti jednému z troch lovcov, ktorými boli Slavo Hlásny, Denisa Žitňanská a Štefan Jurča. Priam neuveriteľné znalosti sčítanej trojice nekompromisne posielali účastníkov domov bez finančnej výhry, pričom poraziť sa ich podarilo len minimu z nich.

Aj keď by sa na prvý pohľad mohlo zdať, že markizácka trojka pozná otázky vopred, Juča svojho času vyviedol divákov z omylu: „Potom neviem, prečo by sme robili také hlúpe chyby, často nevieme jednoduchú vec.”

Televízia už pri nasadení kvízu do vysielania priblížila, že šou najskôr zaraďuje len na mesačnú skúšku s prípadným natočením nových epizód. Nakoľko však dosiahla sledovanosť len 12 až 14 %, Markíza sa rozhodla, že reláciu ukončí definitívne. „Plánom bolo vyrobiť a odvysielať dvadsať častí vedomostnej šou Na love, ktoré boli určené na vysielanie v tomto letnom období. Výrobu ďalších častí sme nemali v pláne,“ dodala televízia, ktorá od utorka (12. júla) nasadzuje do programu Rodinné prípady.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Pluska | Foto: FB/Televízia Markíza