Adriana Kmotríková bola neoddeliteľnou súčasťou spravodajstva televízie JOJ. Aj napriek tomu, že mala v minulosti vážne zdravotné problémy, vždy sa pozviechala a na divákov sa opäť usmievala spred kamery. Pred pár dňami však došlo k zlomu a moderátorka podala výpoveď.

Adriana bola televíznou stálicou, ktorá mala stabilné miesto v novinách televízie JOJ. V priebehu posledných štyroch rokov sa musela dvakrát vysporiadať s rakovinou a následne náročnou liečbou. Rodina, kolegovia i fanúšikovia však stáli pri nej a dúfali, že sa opäť stane súčasťou spravodajského tímu.

Kmotríková sa skutočne vrátila, no pred pár dňami podala po dlhých 15 rokoch výpoveď. Zlé jazyky tvrdia, že vzťahy s jej spolupracovníkmi sa výrazne zhoršili. Napätie na pracovisku, a dokonca aj konflikty nakoniec vyústili do odchodu 49-ročnej blondínky.

Aj keď sa pre portál pluska.sk nechcela k tejto téme vyjadrovať a redaktorke iba odsekla, že sa nemá starať, napokon predsa len prehovorila. „V posledných dňoch som dostala množstvo krásnych správ od známych i neznámych ľudí, ako aj od kolegov, niektoré slová ma dojali až k slzám, ale nastal čas na zmenu. Z úprimného srdca ďakujem za priazeň divákov, ktorou ma celé tie roky obdarovali. Nemôžem sa síce poďakovať každému jednému zvlášť, ale môžem povedať, že na vysielanie som sa vždy tešila a ten pocit zostane navždy v mojom srdci. Zároveň sa teším na to nové, čo príde,“ odkázala fanúšikom Adriana prostredníctvom cas.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: YouTube, cas.sk, Instagram/tvjoj