Nečakaný krok Smer-SD: Ospravedlnenie a následne útok na Čaputovú!

Dátum:

Prvomájové stretnutie strany Smer-SD v Nitre vyvolalo búrlivú kritiku zo strany politikov, občanov i samotnej aktérky, ktorá bola verejne ponížená. Pred tisíckami ľudí padli ostré slová vrátane vulgarizmov. Na šokujúci incident dokonca zareagovali už aj členovia opozičnej strany.

Ľubošovi Blahovi sa na Svätoplukovom námestí v Nitre podarilo natoľko vyburcovať ľudí, že padali vulgarizmy na adresu Zuzany Čaputovej. Celý incident okomentoval aj jej partner Juraj Rizman, ktorý je presvedčený, že smeráci prevzali slovník a spôsoby extrémistov.

Prekvapivou bola reakcia Moniky Beňovej, ktorá sa v krátkom videu na sociálnej sieti ospravedlnila prezidentke za urážky na meetingu. Podľa jej slov ona sama nič také nepočula, hoci sa akcie zúčastnila. Napokon bol zverejnený záznam, kde stála priamo za Blahom, keď s ľuďmi nadával našej hlave štátu.

Po vlne kritiky sa strana Smer-SD rozhodla zverejniť oficiálne stanovisko, v ktorom jej členovia pripomenuli, že práve prezidentka zmarila vôľu viac ako 600-tisíc Slovákov na referendum o predčasných voľbách. Dôvodom masovej účasti na proteste má byť hlavne beznádej ľudí, ktorí už súčasnej vláde neveria.

Smeráci sú zároveň presvedčení, že je nutné používať aj šokujúce či nepekné vyjadrenia, ak je treba zdôrazniť vážnosť situácie. ,,Ľudsky nás mrzí, že niektorí ľudia sa na proteste neudržali a povedali, čo si myslia o pani prezidentke a mohlo sa jej to dotknúť. Ešte viac nás však mrzí, ako sa vládna koalícia správa k ľuďom a občanom SR. Slovensko nebolo nikdy v takom sociálnom, právnom a demokratickom marazme,“ uvádza sa na sociálnej sieti s dôvetkom, že opoziční politici budú pokračovať v organizovaní verejných protestov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/SMER-SD  |  Foto: FB/SMER-SD, YT/RTVSOfficial

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...