Nečakaný krok Vladimíra Krčméryho: Verejne obhajuje týchto ľudí!

Dátum:

Nie je žiadnym tajomstvom, že epidemiológ Vladimír Krčméry sa v posledných mesiacoch zdržiava v zahraničí. Útoky antivaxerov boli natoľko agresívne, že sa musel neraz obrátiť na políciu. O to viac prekvapila divákov jeho účasť v televízií TA3.

Vladimír Krčméry sa stal jedným z hostí v relácií Téma dňa, kde bola ústrednou témou pandémia koronavírusu. Rodák z Bratislavy počas celej diskusie neustále upozorňoval na očkovanie, ktoré považuje za jediné riešenie ako dostať koronakrízu pod kontrolu.

Epidemiológ dokonca pozmenil jedno z toľko medializovaných pravidiel. ,,No a ja som si dovolil nahradiť na záver to, čo pán minister Krajčí tak zaviedol to R-O-R na O-R-O. To znamená očkovanie, rúška, očkovanie. Takže to očkovanie by som dal teraz ozaj na prvé miesto a tam sa všetci musíme, ako ráčila pani poslankyňa správne zdôrazniť, ako na tomto je dobré, keď sa zjednotíme,“ povedal v relácií.

Mnohí občania sú presvedčení, že za rastúcim počtom infikovaných i obetí stojí práve vláda, ktorá nezvláda krízový manažement pandémie. 61-ročný odborník sa však politikov rozhodol verejne zastať. ,,Obdivujem tých ministrov a členov vlády, že oni musia riešiť reformy v čase, kedy my cítime, že tie reformy sa nedajú naraz vyriešiť s touto epidemiologickou situáciou,“ vyhlásil v štúdiu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TA3  |  Foto: TA3, YT/HNtelevízia

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...