Reality šou Farma 13 je plná zvratov a prekvapení, pričom v posledný vysielací týždeň dôjde na statku k jedinečným návštevám. Tie budú mať za úlohu pomocť piatim posledným súťažiacim v kuchyni a so starostlivosťou o zvieratá.

V markizáckej reality šou Farma ide do tuhého a na statku ostalo len posledných päť finalistov, ktorí zabojujú o rozprávkovú výhru 75 000 €. Hŕstka farmárov by sa však počas posledného týždňa nezvládala starať o všetky náležitosti spojené s chodom farmy, a tak im na pomoc prídu bývalí účastníci šou. Ako prví sa na pôde objavia hneď v ranných hodinách Monika Fabová a Zdeněk Valent, ktorí sa dočkali vrúcneho privítania.

Po príchode ich s radosťou vyobjímali všetci súťažiaci a s pozitívnym prístupom komentovali, že im pomôžu pri varení či so starostlivosťou o zvieratá. Práve pri tých však Viking neskrýval pohoršenie, nakoľko zistil, koľko z nich im počas pôsobenia na statku uhynulo či utieklo. Kým v prvý deň sa farmári z návštevy tešia, ostáva otázkou, aký budú mať pocit pri navrátoch ďalších z nich!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk