Obľúbeným moderátorom Juniorovi a Marcelovi v poslednej dobe nejde nejak karta. Všetkých prekvapilo, že sa neobjavia v najnovšej sérii talentovej šou Česko Slovensko má talent a teraz končia v ďalšej populárnej relácii.

Relácia Nikto nie je dokonalý, predtým známa ako Aj múdry schybí, patrila vždy k tým viac obľúbeným a ľudia si ju radi pozreli. V roku 2014 Elenu Vacvalovú a Olivera Andrásyho nahradili moderátori Milan “Junior” Zimnýkoval a Marcel Forgáč, ktorí si hneď získali sympatie divákov a v relácii sa im darilo. Vyzerá to však tak, že dlho ich už na obrazovkách neuvidíme, pretože tvorca projektu Oliver Andrásy sa rozhodol pre novú moderátorskú dvojicu.

Reláciou Nikto nie je dokonalý nás budú už čoskoro sprevádzať Marián Čekovský a Martin Dejdar, čo je určite prekvapením pre viacerých divákov. Od začiatku sme mali v hlave túto dvojicu. Martin bol hosťom v našej relácii aj viac ako 10-krát a čo sa týka Mariána, veľmi sa mi páči jeho humor. Som rád, že sme ich nemuseli prehovárať a aj napriek svojej vyťaženosti súhlasili,” prezradil Andrásy pre portál topky.sk.

Čo hovoríte na nových moderátorov? Tešíte sa na nich?

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook/Nikto nie je dokonalý