Zuzana Strausz Plačková je jednou z najsledovanejších osobností Slovenska, pričom len nedávno ovládla verejnosť jej kauza ohľadom policajného obvinenia. Krátko na to sa podnikateľka presťahovala do nového domu, pričom sviatky strávila v spoločnosti rodiny a priateľov.

Influencerka Zuzana Strauzs Plačková prežila v uplynulom období krušné chvíle a okrem rozprávkového luxusu sa musela zmieriť aj s ťažkými situáciami. Aj keď bola brunetka vždy výstredná a počas Halloweenu si užívala veľkolepé oslavy v prestrojení, tento raz sa s fanúšikmi podelila aj o osobnejšie pocity.

Takmer pred dvoma rokmi jej tesne pred Vianocami zomrel milovaný otec, v dôsledku čoho si začala viac uvedomovať význam upozorniť aj na tienisté stránky života. „Keď vám umrie jedna z najmilovanejších častí života, tak pochopíte možno, že aj takéto fotky sú na Instagrame rovnako dôležité ako čokoľvek iné v mojom živote. Môj otec je aj po smrti súčasťou môjho života, a to každý jeden deň ho aspoň v duchu pozdravím,“ napísala Zuzana a dodala, že gesto zverejnenia hrobu považuje za prirodzené s tým, že jej skutočne chýba.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana si taktiež užila Halloween s rodinou a priateľmi

Zuzana s mamou Zuzana so sestrou

Zdroj: IG/queen.plackova