Jeden z najznámejších párov Slovenska, ktorý pred zrakmi fanúšikov doslova vyrastal, si povedal svoje definitívne zbohom. Mimoriadne úspešní influenceri Daniel „Gogo“ Štrauch a Lucia „Lucypug“ Hrušková oznámili na sociálnej sieti, že sa ich cesty rozišli a už niekoľko týždňov žije každý sám. 

Daniel a Lucia pôsobia na sociálnych sieťach dlhé roky, a kým Gogo má na Instagrame takmer milión followerov, Lucypug sleduje 793-tisíc ľudí. Dvojica tak bola najznámejším slovenským párom vo svete internetu, pričom dnes už kráča každý vlastnou cestou. Ako totiž informovali prostredníctvom spoločnej fotografie, ktorú obaja zdieľali s rozdielnym textom, ich vzťah je dnes už minulosťou.

Lucypug prirovnala vzťah k plavbe na lodi s tým, že občas je práve odlúčenie to, čo z ľudí vytvorí silnejších a skúsenejších kapitánov, vďaka čomu sa budú mocť ich cesty opäť niekedy spojiť. „Vo všetkom zlom sa vždy snažím nájsť niečo dobré a aj teraz, so slzami v očiach, ale s úsmevom na perách, sa už teším, ako si navzájom raz budeme hovoriť zážitky z našich plavieb. Prajem nám, nech je každého cesta plná tých najkrajších zážitkov, skúseností a nech z každej búrky vyťažíme maximum – silnejšia ja,“ dodala so zlomeným srdcom.

Gogo bol však vo svojom vyjadrení o čosi priamejší a priznal, že sa rozišli v dobrom už pred nejakým časom. „Lucku si budem vždy nesmierne vážiť a som jej vďačný za to, že som s ňou prežil veľkú časť života, ktorá ma obohatila a posunula ďalej… urobila zo mňa lepšieho človeka/chlapa. Teraz je najlepší čas, kým sme obaja mladí, spoznať svoje pravé ja, zamakať na sebe a posunúť sa ďalej na level, s ktorým vám verím, ešte obaja vyrazíme dych,“ napísal k fotografii.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/gogomantv, lucypug