Známa česká influencerka a podnikateľka, ktorá sa stala víťazkou reality šou Hotel Paradise, priznala koniec. Po piatich spoločných rokoch so slovenským hokejistom sa rozhodla za ich vzťahom urobiť bodku. Dôvodom má byť reakcia športovca na stratu psíka. 

32-ročná Nela Slováková sa do povedomia divákov zapísala ako víťazka šou Hotel Paradise. Česká influencerka však neupadla do zabudnutia a chopila sa svojej príležitosti, keď rozbehla vlastný biznis s oblečením, plavkami, no aj ďalším tovarom. Výrazná blodnínka, ktorá sa na sociálnej sieti prezentuje ukážkovou postavou, tvorila až doposiaľ pár so slovenským športovcom.

S hokejistom Lukášom Kozákom (30) zásobujú svoje profily pravidelnými zamilovanými zábermi, a preto sú najnovšie Neline slová poriadnym prekvapením. Po piatich rokoch je totiž ich láske koniec. Všetko sa zomlelo, keď sa kráske stratila jej čivava Lotty, pričom Lukáš podľa jej slov neprejavil žiadne emócie. “S Lukášom sa rozchádzam. Je to úžasný chlap, naozaj. Bez irónie. Ale pre mňa je to človek bez lásky, citu a bez prejavovania emócií,” priznala.

Svojho psíka napokon našla s pomocou iných ľudí, no svoje rozhodnutie zrejme nezmení: “Dnes sa mi pri strate Lotty ukázalo, že takto, ako sa v krízových situáciách Lukáš dokáže bez emócii a lásky správať, že takto žiť nechcem. Aj napriek tomu aj teraz o ňom dokážem povedať, aký je v mnohých smeroch úžasný. Ale nie pre mňa,” objasnila podnikateľka, ktorá s expartnerom rozbieha nový biznis v Chorvátsku. Či naozaj ostanú len obchodnými partnermi a kamarátmi, sa ukáže zrejme až časom. Nedávno šokoval český šoubiznis i rozvod známej herečky po 13 rokoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj│ Foto: IG/nelaslovakova