Tvorili jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu a dnes je ich láska údajne už len čírou minulosťou. Speváčka Sima Martausová a herec Juraj Bača sa mali po polročnom vzťahu nečakane rozísť už pred niekoľkými týždňami!

Je tomu len zopár mesiacov, čo na verejnosť prenikla informácia, že Juraj Bača, idol mnohých žien, má tvoriť pár s éterickou speváčkou Simou Martausovou. Dvojica sa dlhodobo snažila k svojmu súkromiu nevyjadrovať a na všetky otázky ohľadom svojho vzťahu uvalila embargo. Ako sa však zdá, tak rýchlo, ako sa dali dve osamelé srdcia dokopy, tak rýchlo ich láske zazvonil umieračik.

Ako uvádza podľa zdroja denník Nový Čas, iniciátorkou rozchodu mala byť práve 31-ročná hudobníčka z Považskej Bystrice. Aj keď boli bývalí milenci pred médiami na slovo skúpi, portálu topky.sk sa predsa len podarilo spojiť s Jurajom Bačom, ktorý potvrdil bolestivý rozchod. „Áno, momentálne sme od seba. Viac sa k tomu vyjadrovať nebudem,“ povedal.

Bača a Martausová boli po prvýkrát spoločne videní na verejnosti ešte na jeseň minulého roka, pričom ich vzťah sa prevalil až na jar 2019. V apríli sa bok po boku objavili na krste knihy spisovateľky Táne Keleovej-Vasilkovej, ktorý Juraj moderoval a Sima vystúpila ako hudobný hosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk, topky.sk