Televízia Markíza odvysielala pred pár hodinami záverečnú časť druhej série obľúbeného seriálu Oteckovia. Diváci však už teraz hádajú, ako sa budú vyvíjať príbehy piatich mužov, ktorí sú hviezdami projektu. Zdá sa však, že dej sa bude musieť výrazne pozmeniť, keďže jedna z hlavných tvári seriálu sa rozhodla skončiť.

Seriál Oteckovia si už niekoľko mesiacov drží najvyššiu sledovanosť a autogramiády, ktorých sa zúčastňujú tisícky ľudí, svedčia o tom, že aj druhá séria bola nesmierne úspešná. Dokonca sa pred pár dňami prevalila informácia, že herečka Mária Bartaloš (24) čaká svoje prvé bábätko so športovcom Adriánom. Zo začiatku sa zdalo, že televízia Markíza sa so sympatickou brunetkou rozhodne neplánuje rozlúčiť. Scenáristky seriálu, Hana Lasicová a Katarína Mikulíková mali jej tehotenstvo zapojiť do deja.

Prišlo však rázne rozhodnutie zo strany mladej herečky. „Mary sa už viackrát vyjadrovala, že oveľa viac ako kariéra je pre ňu rodina. Aj preto sa rozhodla, že si chce tehotenstvo naplno užívať, nechce v žiadnom prípade riskovať a rozhodla sa, že v Oteckoch pokračovať už nebude. Tretia séria tak už bude bez seriálovej Lindy. Ako sa z deja vytratí, však ešte tvorcovia zatiaľ nevedia,“ uviedol zdroj z okolia štábu pre plusku.sk.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Oteckovia