V obľúbenom seriáli je herečka ústrednou postavou, pričom dokáže jednému z “oteckov“ poriadne skomplikovať život. Nečakane však prišlo k radikálnemu rozhodnutiu televízie Markíza, ktorá údajne stratila trpezlivosť v súvislosti so správaním sa hviezdy seriálu. V príbehu o štyroch mužoch ju tak už neuvidíte!

Natália Puklušová (34) stvárňovala v seriáli rolu ženy, ktorá si získala ženatého muža. Práve ona bola dôvodom, prečo opustil svoju ženu a dve dcéry. Seriálovému Marekovi (Vladovi Kobielskému) vedela poriadne skomplikovať život. Diváci si ju obľúbili, keďže bola hysterická a panovačná.

O to viac bolo šokujúce najnovšie stanovisko televízie Markíza: ,,Natália Puklušová nateraz v Oteckoch končí, veríme však, že sa s Natáliou stretneme v ďalších projektoch TV Markíza.“ Jeden z členov štábu prezradil, že sa herečka v posledných mesiacoch správala nezodpovedne, čo sa týkalo natáčania. Tvorcom seriálu tak mali prasknúť nervy a vyhodili ju.

Seriálová Peťuška tak oficiálne skončila. V najnovšej epizóde sa objavila poslednýkrát. V deji sa s Kobielskym dohodli na striedavej starostlivosti. Malý Mareček tak bude stále súčasťou seriálu, no jeho “mamu“ už pred kamerami neuvidíte.

Odovzdanie Marečka Vladovi Kobielskému bolo jej poslednou scénou

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook