V diskusnej relácií O 5 minút 12 sa stretli bývalý a súčasný minister financií, no rozhodne si nič nedarovali. Slovné hádky sa každú chvíľu poriadne vyostrovali, pričom moderátor sa často ani nedostal k slovu, i keď sa snažil situáciu upokojiť. 

Igor Matovič sa pred televíznymi divákmi prišiel porozprávať s exministrom financií Ladislavom Kamenickým. Mnohí diváci vrátane moderátora dúfali, že pôjde o konštruktívnu debatu plnú faktov, no dočkali sa konverzácie, ktorá má ďaleko od slušného rozhovoru.

Od oboch hostí padali slová ako ,,vagabund, kriminálnik, daňový podvodník, lúzer“. Na pretras prišli aj najnovšie udalosti na pôde Generálnej prokuratúry, pričom samotný expremiér priznal, že je z konaní a vyjadrení Maroša Žilinku zhrozený. Aj napriek tomu je presvedčený, že stále prebieha očistný proces po vláde strany Smer-SD, ktorá vládla 12 rokov.

Spomenutá bola aj šéfka antitímu Úradu inšpekčnej služby Diana Santusová, ktorá bola náhle odvolená. Matovič to vysvetlil argumentom, že odmietla ísť na detektor lži. ,,Vás by som tam dal a vybuchol by,“ zareagoval Kamenický, ktorý by na detektor poslal aj Romana Mikulca a Daniela Lipšica.

Bolo len otázkou času, kedy sa medzi rečou spomenie aj bývalý šéf NAKA Bernard Slobodník, ktorý v rozhovore pre Denník N priznal všetky svoje nelegálne aktivity. Predseda strany OĽaNO vycítil svoju chvíľu a okamžite zaútočil na smeráka. ,,Dnes vaši vlastní ľudia svedčia proti vám. Šéf finančnej jednotky NAKA Bernard Slobodník, si prečítajte ten rozhovor. Viem, že ste si ho čítali, že sa vám pri tom čelo potilo a sťahovalo vám ri*ku,“ povedal Kamenickému.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: YT/WOODOOTUBE