Neodlučiteľnou súčasťou reality šou Farma je rozhodne hospodár Martin Bagar, ktorý kraľuje statku už neuveriteľných trinásť sérií. Mnohí diváci však zostanú prekvapení, keďže po prvýkrát nepríde na statok on sám, hoci by mal kontrolovať úlohy, ktoré zadal farmárom.

Hospodár sa väčšinou objavuje na statku začiatkom týždňa, keď zadá farmárovi týždňa úlohy a následne zavíta na statok pred duelom, aby skontroloval prácu súťažiacich. V posledných sériách sa stal aj súčasťou hier, vďaka ktorým môžu farmári vyhrať bonus v podobe jedla či imunity.

Diváci si však mohli všimnúť, že sa neukázal po boku vzácnej návštevy, ktorou bol futbalista Róbert Vittek. Dôvodom je rozšírenie ochorenia COVID-19 v štábe. Nakaziť sa totiž mali kľúčoví členovia štábu, ako je režisér i hlavný kameraman, vrátane Martina Bagara.

Prvýkrát v histórii tak hospodár nepríde skontrolovať úlohy, ktoré tento raz zadal Šimonovi. Štáb musel improvizovať, vďaka čomu bol na statku aspoň prostredníctvom internetového pripojenia. Jeho pozície sa na pár dní zhostil moderátor Marek Fašiang. ,,Marek zvládol kontrolu úloh hravo, ale vo finálnej koncovke, keď mal platiť, zmäkol,“ povedal šéf Farmy pre plusku.sk.

Vedenie sa obávalo, že by sa koronavírus mohol dostať aj medzi účinkujúcich, v dôsledku čoho nebude Bagar zadávať úlohy ani novému farmárovi týždňa. ,,Hneď ako test ukázal, že som negatívny, znova som naskočil do kolobehu točenia a začal sa zas naplno venovať svojím farmárom,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: TV Markíza