Reality šou Farma sa iba rozbieha a už teraz vplývajú drsné podmienky na jednu zo súťažiacich. Aj napriek tvrdým slovám, že ju nič nezlomí a na dobrodružstvo je pripravená, tvrdé prostredie psychicky nezvláda.

Jednou z bojovníčok o výhru 75 000 eur je aj mladá fitneska Ivana Slabá (20). Zo začiatku mala veľké odhodlanie bojovať, no už prvá noc v otvorenej prírode ju okamžite zmenila. Rozdielne správanie si všimla aj farmárka Eva.

V rozhovore uviedla, že bola plná energie, vysmiata a od začiatku ju považovala za silnú hráčku. No Ivana sa zmenila z večera do rána. Bola apatická a cítila sa veľmi zle. Dôvodom bola strava, na ktorú fitneska rozhodne nie je zvyknutá. ,,Ja to tu nedám. Ja som si myslela, že to nebude také zlé. Moje telo nie je na toto vôbec zvyknuté,“ povedala so slzami v očiach.

Mohlo by vás zaujať: Farmár týždňa volil prvých sluhov: Výber prekvapil najmä jedného!

Sťažovanie mladej súperky farmárku Evu poriadne šokovalo. ,,Troška ma to prekvapilo, čo tie podmienky dokážu urobiť so psychikou človeka,“ uviedla pred kamerami usmiata blondínka. Či to nakoniec Ivana zvládne je otázne, no všetko nasvedčuje tomu, že prostredie a ani strava jej nie sú po vôli.

Foto: Facebook