Jedným z najvýraznejších farmárov v štrnástej sérii reality šou je rozhodne mladík z Vietnamu. Hneď na začiatku oznámil, že prišiel na statok oddychovať, no ako postupom času zistil, nemohol sa viac mýliť. I keď si napokon vyhrnul rukávy a pustil sa do práce, dlho mu to nevydržalo. Alica sa preto rozhodla pre radikálny krok!

Minh Nguyen Anh si počas účinkovania v reality šou svojím nepríjemným správaním pohneval mnohých farmárov, pričom bol drzý aj k samotnému hospodárovi Martinovi. Nedávno sa dokonca dostal do konfliktu s mäsiarom Gabom. Minulý týždeň sa farmár týždňa, ktorým bol Šimon, rozhodol 22-ročného mladíka označiť za sluhu. Hoci sa zo začiatku príliš nehrnul do práce, napokon sa stal veľmi dobrým kuchárom a o súťažiacich sa patrične postaral.

Veľmi mu odľahlo, keď dosluhoval, no umelá inteligencia Alica mu oznámila, že počas celého týždňa porušoval pravidlá. Často totiž na sebe nemal tzv. sluhovský mundúr, v dôsledku čoho sa mal za trest po štvrtýkrát dostať do ohrozenia a znova sa starať o farmárov. Táto informácia ho natoľko nahnevala, že sa okamžite začal baliť. Síce s nadávkami, no nakoniec si obliekol oblečenie určené pre sluhov. Od tvorcov hry dostal príležitosť zahrať si hru s názvom ,,poctivý farmár“, pričom dostal tri životy.

Za každé porušenie pravidiel by prišiel o jeden z nich, a tak sa aj stalo. V prvý deň svojho sluhovania odmietol navariť obed a vyzliekol si ,,mundúr“. Pri stole si ho odmietol znova obliecť a farmárom priznal, že už nevládze pracovať v kuchyni. Alica mu dala tri minúty na zmenu jeho názoru. Povolaním manikér bol však rozhodnutý, v dôsledku čoho stratil všetky tri životy a oficiálne v hre o 75-tisíc eur skončil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza, YT/TV Markíza