Tretí duel reality šou Farma bol skutočne plný napätia. I keď sa po prvých disciplínach zdalo, že sa bude jednať o „výprask“ 3:0, skóre sa v poslednej minúte otočilo a výsledok, aký ohlásil moderátor Marek Fašiang, zrejme nikto nečakal.

Prvé dve disciplíny s názvom beťárska struna a vedomostný kvíz ovládla športovkyňa Natália Lenártová, avšak počas tretej, rozhodujúcej úlohy, sa jej súperke podarilo otočiť skóre a Viktória si na svoju tabuľu konečne pripísala prvý bod.

Inak tomu nebolo ani v ďalšej, a teda štvrtej časti duelu s názvom „Popoluška“, počas ktorého došlo po prvýkrát za večer k remíze. O výsledku tak rozhodla posledná úloha zvaná „rúčky“. Tú sa Viktórii nepodarilo dotiahnuť do úspešného konca a víťazkou sa stala Natália.

Veľký zvrat večera…

V momente, kedy sa farmári mali rozlúčiť s vyradenou finalistkou, sa stalo niečo prekvapivé. „Prehrala si celý duel, a to znamená, že… domov ešte nejdeš! Vraciaš sa naspäť na Farmu,“ oznámil moderátor šou Marek Fašiang a vzápätí dodal aj dôvod tejto situácie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„Odišli vám štyri, dokonca päť šikovných rúk tento týždeň, takže preto v dnešnom dueli nikto nevypadáva. Aj duelantka, ktorá duel prehrala, na Farme zostáva, potešil väčšinu súťažiacich, i keď niektorí z nich neskrývali sklamanie zo zbytočného súboja.

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk