Nečakaný ZVRAT očkovacej lotérie: V nedeľu sa už vysielať nebude!

Dátum:

Verejnoprávna televízia sa s vysielaním očkovacej lotérie stala nočnou morou všetkých konkurenčných televízií. Súťaž o prémiové výhry si totiž pravidelne žiada radikálne zmeny, na ktoré reagujú nielen iné médiá, ale aj samotní občania. Aktuálna novinka však mnohých prekvapila!

Informácia, že očkovacia lotéria bude odvysielaná v nedeľu o 20.30 hod. spravila poriadny škrt iným televíziám, ktoré už mali naplánovanú celú jesennú sezónu. Niet sa čo diviť, priamy prenos žrebovania sleduje viac ako 800-tisíc divákov, vďaka čomu sa stal veľkou konkurenciou.

Televízia Markíza sa z tohto dôvodu rozhodla pozmeniť svoj program. Duel reality šou Farma 13, ktorý sa vždy konal v piatok, bol presunutý na sobotu a na jeho miesto sa dostala Superstar. Televízia JOJ zase vysielala šou Česko Slovensko má talent v nedeľu večer, no momentálne si našla svoje miesto na obrazovkách už v sobotu.

Vedenie konkurenčných televízií tak určite nepotešilo najnovšie vyjadrenie generálneho riaditeľa RTVS. „Vnímali sme názory a diskusie divákov, ktorí by uvítali skorší vysielací čas očkovacej prémie, a preto sme opätovne otvorili diskusie k tejto téme. Po dohode s Ministerstvom financií SR tak posledné 4 časti relácie Byť zdravý je výhra od 9. októbra odvysielame počas sobotných večerov o 20.30 h na Jednotke,“ oznámil Jaroslav Rezník na webe televízie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: rtvs.sk  |  Foto: RTVS, FB/MF SR

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...