Andrea Vlčková zmizla 13. decembra 2016 spred škôlky v Hlohovci, kde odniesla svoje dieťa. Polícia začala pátranie, pričom rodičia a priatelia dúfali, že sa jedného dňa objaví živá a zdravá. Najnovšie vyšetrovanie však prinieslo rozuzlenie, ktoré je viac ako desivé.

Po takmer piatich rokoch od zmiznutia dvojnásobnej mamičky došlo k šokujúcemu zvratu, ku ktorému však malo dôjsť úplnou náhodou. Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry totiž vykonávali prehliadku v obci Malé Ripňany v jednom z objektov v súvislosti s iným trestným činom.

V uvedenom objekte sa nachádzal aj exmanžel nezvestnej Miroslav Vlček, ktorý sa mal zrazu správať viac ako čudne. Všimli si to aj muži zákona, ktorí zbystrili pozornosť, pričom na pozemku napokon našli plastový sud. Po otvorení extrémne zapáchal, v dôsledku čoho sa jeho obsah rozhodli poslať na expertízu. K prehliadke malo dôjsť na začiatku júna, no rozbor trval niekoľko mesiacov.

Expertíza nakoniec preukázala, že telo Andrey Vlček bolo rozpustené v kyseline priamo v inkriminovam sude. Našli sa pozostatky vlasov, zubov a šperkov. So súdnym znalcom spolupracoval aj zubár nezvestnej ženy. V pondelok (6. septembra 2021) tak oficiálne zmizla nádej rodiny, že uvidí milovanú osobu.

Podľa najnovších informácií mali Andreu spred škôlky uniesť Vojtech Olé, Mladen Despotovski a Jozef Péter, ktorí ju odovzdali objednávateľovi únosu Miroslavovi Vlčekovi. Ten ju mal mlátiť železnou reťazou, keďže dvojnásobná matka mala proti exmanželovi svedčiť v niekoľkých trestných činoch, a taktiež ju mal nútiť prepísať všetok majetok na jeho meno. Olé dostal 6 rokov a osem mesiacov za mrežami, Péter bol prepustený z väzby, Despotovski je uväznený za inú trestnú činnosť a Vlček dostal natvrdo 12 rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: TV Markíza, FB/Polícia SR, Zuzana Š.