Martin Šmahel ostal vo svojej pravidelnej relácií Farma X-tra poriadne zhrozený a šokovaný z toho, čo uvidel na záberoch. Podnapité farmárky totiž natoľko stratili zábrany, že im nevadilo priamo pred kamerami a celým Slovenskom urobiť čosi nechutné.

Farma 12 sa pomaly ale isto začína stávať svedkom čoraz väčších odvážností a aj nechutností. Hoci sú farmári na statku len pár týždňov, už sa viacerí stihli opiť pod obraz boží a vystrájať. Na začiatku víkendu sa dokonca vytvorili pod vplyvom alkoholu dva páriky, ktoré sa neštítili užívať si aj napriek tomu, že po miestnosti sa pohybovali ostatní súťažiaci. Napokon vyšlo najavo, že Rebeka, ktorá si užívala s Erikom, skrývala doposiaľ nepríjemné tajomstvo.

Alkohol ale úradoval aj u ďalších dvoch farmárok. Tentokrát svoje limity prehnala Beáta a staršia Eva. Obidve dámy, ktoré doposiaľ veľa rozruchu na obrazovkách neurobili, tak dobehli všetko zameškané. Podnapité neváhali, a keďže volanie prírody bolo silnejšie, vymočili sa rovno pred kamerami. “My tu š*íme pred kamerami, akoby sa nič nedialo. Ale ja to mám už tak v p…, či si pomyslia, či som tučná, chudá, či som moletka, mám to v p…!” kričala Beáta. Na to aj Eva zhodnotila, že sa trochu “doš*ala”.

Z večerných záberov spred pár dní ostal zaskočený a znechutený aj Martin Šmahel v relácií Farma X-tra. Všetko zaklincoval aj jeho nový hosť Jakub Lužina Humorbot, ktorý sa k nechutnej scénke vyjadril veľmi jednoznačne: “K tomu už nemám čo povedať. Zhovadili sa už dosť samé…,” dodáva.

Zábery zo statku môžete vidieť na foto >>> TU <<< a >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza