Polícia SR odhalila ďalší brutálny čin manželského páru. Adriana a Milan boli obvinení zo zločinu obchodovania s ľuďmi potom, ako sa potvrdilo, že nútili len 16-ročné dievča k oplzlostiam pred webkamerou.

Slovenskej polícii sa podarilo odhaliť ďalší nechutný zločin manželského páru. Podľa informácii, ktoré polícia zverejnila na sociálnej sieti, boli partneri Adriana M. (49) a Milan M. (42) obvinení zo zločinu obchodovania s ľuďmi. Len pred pár dňami bol zadržaný aj pár zo Žiaru nad Hronom z dôvodu týrania dcéry Lenky (15), ktorá sa pokúsila siahnuť si na život.

Národná jednotka boja proti nelegálnej migrácii vyšetruje dvojicu, ktorá mala v rokoch 2015 až 2016 nútiť len 16-ročné dievča, ktoré získali do pestúnskej starostlivosti, k oplzlému vyzliekaniu sa pred webkamerou: “Podľa doterajšieho priebehu vyšetrovania v rokoch 2015-2016 nútili vtedy 16-ročné dievča vyzliekať sa pred webkamerou a plniť želania ľudí, ktorí sa na ňu pozerali. Nútili ju tak, že ju aj fyzicky bili. Obvinení dostávali za takéto “služby” 10-15 eur, v priemere denne aj 100 €,” píše polícia. V prípade dokázania viny hrozí páru pobyt za mrežami v trvaní 7-12 rokov.

Zdroj │ Foto: Facebook/Polícia SR