Polícii sa pred pár dňami naskytol otrasný pohľad. Nad známym bystrickým sídliskom Sásová sa našli ľudské pozostatky a polícia so súdnymi znalcami pracujú na zistení totožnosti nebohého.

Polícii na strednom Slovensku sa naskytol v utorok 13. augusta otrasný pohľad. V lese nad sídliskom Sásová v Banskej Bystrici objavili v ranných hodinách ľudské kostrové pozostatky. Polícia prišla na miesto po ohlásení nálezu.

Do lesa bol vyslaný aj súdny lekár a momentálne sa čaká na výsledky súdnej pitvy. Polícia tak zatiaľ nemá žiadne ďalšie informácie, no z pozostatkov dokázali vyčítať aspoň základné údaje. „Na mieste bol súdny lekár, ktorý nariadil vykonať súdnu pitvu. Nájdené pozostatky ľudského tela budú podrobené súdno-znaleckému skúmaniu. Ide o pozostatky osoby mužského pohlavia, zatiaľ neznámej totožnosti. V tejto súvislosti polícia začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia,“ uvádzajú na sociálnej sieti.

Momentálne tak nie je známe, za akých okolností obeť zomrela a nevie sa ani totožnosť muža. Viac svetla vnesie do prípadu ďalšie vyšetrovanie a posudky znalcov a súdnych lekárov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Polícia SR – Banskobystrický kraj