Nechutný prípad zo Slovenska: Dievča týral a nútil k prostitúcii!

Dátum:

Polícia informuje o nešťastnom príbehu ženy, ktorá sa na sociálnej sieti zoznámila s 20-ročným Slavomírom. Ich vzájomným spolužitím sa žene odštartovalo doslova peklo. Iba 23-ročná Slovenka sa pod hrozbou bitky a ublíženia jej blízkej rodine stala prostitútkou!  

Potom, ako sa žena presťahovala k mužovi do Nitrianskeho kraja, sa jej život prevrátil hore nohami. Tomuto nechutnému prípadu obchodovania s ľuďmi sa práve venuje Národná jednotka boja proti nelegálnej migrácií, informuje polícia na sociálnej sieti: „Presťahovaním sa však pre ňu začalo doslova peklo, pravidelne ju mal biť a týrať. Nemohla bez neho nikam chodiť, vyhrážal sa jej zabitím, aj celej jej rodiny.“

Žena s ním však aj napriek pekelnému zaobchádzaniu odišla do nemeckého Hamburgu, kde mal muž zabezpečiť zamestnanie v skladoch. Po príchode ju však bitkou upovedomil o tom, že pre nich bude zarábať na živobitie iba ona sama, a to pros*itúciou. Prácu musela vykonávať aj po zistení gravidity. Peniaze za služby odovzdávala mužovi, pričom za tri mesiace zarobila viac ako 20 000 €!

Polícia Slovenskej republiky informuje, že sa jej po návrate na Slovensko podarilo ujsť a všetko nahlásiť: „Prípad prevzal vyšetrovateľ Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii ÚHCP P PZ, ktorý po zadovážení všetkých procesných dôkazov obvinil Slavomíra L. zo zločinu obchodovania s ľuďmi.“ Z trestného násilného činu páchánom na tehotnej žene mu hrozí trest odňatia slobody na 7 až 12 rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj | Foto: FB/Polícia Slovenskej republiky

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...