V Čechách sa pred pár hodinami prevalil nechutný škandál. Známy športovec má údajne podvádzať svoju tehotnú priateľku, ktorej vzhľad mu môže, navyše, závidieť každý muž.

V Čechách sa prevalil nechutný škandál, ktorý bude mať zrejme aj ďalšiu dohru. Známy MMA zápasník Karlos Vémola (34) sa už nejakú dobu pripravuje na svoju rolu otca. Jeho priateľka Lela Ceterová (30) je totiž tehotná a len pred niekoľkými hodinami oznámila fanúšikom, že čakajú dievčatko.

Radosť ale vystriedal hnev, keď začala na sociálnej sieti zverejňovať naštvané slová. „Rodina je len jedna. A tú ti ku*va nedá,“ rozohnila sa a neskôr dodala aj čosi naviac: „Veľa ľudí sa ma pýta, čo sa stalo… Moja odpoveď je, že pravda čoskoro vyjde na povrch.

Krásna modelka a playmate pritom nie je jediná, kto sa objavuje po boku svalnáča. Na Instagrame sa vedľa Karlosa pravidelne fotí aj známa fitnesska a modelka pre dospelých Kristhin Gomez (38). Keďže sa ale zatiaľ českému portálu Extra športovec k citlivej tematike nevyjadril, nie je isté, kto presne stojí za rozhorčením tehotnej Lely.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Karlos Vémola
Jeho tehotná priateľka Lela má podozrenie z nevery
Karlos s prsnatou Kristhinou

Zdroj: extra.cz │ Foto: Instagarm/lela_ceterova_official, karlos_terminator_vemola, kristhin_g