Cez víkend došlo v uliciach Bratislavy k ďalšiemu nechutnému útoku. Tentokrát mladík (26) zaútočil nožom na 45-ročného muža, ktorému spôsobil rezné rany na tvári aj na rukách. Za všetkým má byť pritom žena.

Víkend v Bratislave opäť poznamenal nechutný útok na Jégeho ulici. Len 26-ročný mladík z Trnavy zaútočil nožom na 45-ročného Bratislavčana: “Cez víkend boli policajné hliadky vyslané na Jégeho ulicu, kde malo dôjsť k fyzickému napadnutiu. Podľa doterajších informácií mal 26-ročný Trnavčan pred hlavným vchodom do bytového domu nožom napadnúť muža z Bratislavy,” informuje polícia na sociálnej sieti.

Za všetkým má byť pritom žena a muž si mal takto vybavovať účet so svojím sokom v láske: “Fyzickému útoku mala predchádzať hádka o priateľku. Výsledkom fyzického útoku boli mnohopočetné rezné rany na tvári a rukách poškodeného 45-ročného Bratislavčana,” zdieľala detaily.

Ako ale doplnila polícia, takto sa zrejme láska vynútiť nedá a útočník si okrem zranenia ďalšieho človeka zarobil na poriadny problém: “Útočník skončil na policajnom oddelení. V súčasnosti čelí obvineniu z prečinu výtržníctva v súbehu so zločinom ublíženia na zdraví. Vyšetrovateľ zároveň spracoval podnet podania návrhu na vzatie obvineného do väzby,” dodáva.

Zdroj │ Foto: Facebook/Polícia SR – Bratislavský kraj