Politika so sebou prináša, žiaľ, aj množstvo konfliktov, útokov či nepekných slov. Tie však nie vždy pochádzajú len od politikov “konkurenčných” strán, ale aj od ľudí spoza počítačov. To je aj prípad známeho poslanca OĽaNO, ktorý čelí nechutným správam.

Známy poslanec za stranu OĽaNO a niekdajší komik a tvár televízie Markíza Jozef Pročko prežíva náročné chvíle. Časy, kedy si robil srandu zo známych tvárí, medzi inými aj zo Smeráka Erika Tomáša, sú zrejme preč. Odkedy vstúpil na politickú scénu, musí čeliť nechutným útokom na svoju osobu. V tomto prípade však nejde o iného politika z opačného spektra, ale o neprajníka z radu občanov.

Ten poslal Pročkovi po zverejnení videa vysvetľujúceho, prečo nehlasoval za Kotlebov návrh, nechutný odkaz. “Mali ťa obesiť pri prvej príležitosti, aj Matelka,” napísal, čím poslanca poriadne pobúril. “Obesiť ma? Za čo? Vysvetlil som vo videu, že sme vytvorili fond, svoj prvý plat som rozdal, teraz druhý plat som použil celý na mzdy vo firme, kde som stále majiteľ, lebo sme mali tržbu za mesiac 500 eur. Nič som neukradol. Nič zo štátneho nezobral pre seba,” rozčuľuje sa poslanec.

Pročko neskrýva rozčarovanie nad tým, že mu chodia takéto odkazy denno denne. “Nie raz za mesiac, ale denno denne mám takýchto prajníkov a ešte horších. Keď už mojej rodine a deťom píšu takéto veci, rád by som sa osobne pozrel človeku, čo píše odporné veci mojej dcére, do očí. Ja viem, že sa mám na takýchto ľudí vykašľať… ale ako, toto neviem obísť, toto čítam denno denne…,” dodáva skleslo na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/jprocko, Facebook/OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti