Dlho očakávaný program Zlatá maska mal podľa predpokladov produkcie TV JOJ priniesť českým a slovenským divákom osvieženie naplánované na nedeľné večery. Šou však nespĺňala pôvodné plány sledovanosti a v dôsledku rýchlo padajúceho ratingu ju českí bratia presunuli z hlavného vysielacieho času na menej aktratívnu hodinu 21:25. Na Jojke žiadne zmeny neplánovali, až doteraz!

Keď sa česká Prima rozhodla presunúť šou Zlatá maska z hlavného vysielacieho času na neskoršiu hodinu, slovenská Jojka si tieto plány zatiaľ nerobila. Pre Topky.sk sa vtedy k celej situácii vyjadrila PR manažérka TV Joj Katarína Gajdošíková: „Zlatá maska ostáva na Tv Joj. Čas jej vysielania sa nemení, diváci si ju budú môcť pozrieť opäť v nedeľu o 20:35 hod.“ Televízia to už však v týchto dňoch tak optimisticky nevníma a po vzore televízie Prima šou nakoniec predsa len presúva.

Potom, čo české médiá zverejnili vysoký prepad sledovanosti zábavného programu, sa aj Joj-ka rozhodla zakročiť a reláciu presunula z nedeľného prime-time 20:30 na sobotu o 21:30. Na program s Martinom Pycom Rauschom a detektívmi Jiřinou Bohdalovou, Liborom Boučekom, Michalom Hudákom a Jakubom Prachařom sa tak môžete tešiť už zajtra 3. októbra po prvej epizóde nového seriálu Uhorčík. Ostáva už len otázkou, či avizovaná zmena prinesie vytúžené ovocie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk, joj.sk