K nehode došlo v piatok priamo na čerpacej stanici umiestnenej na diaľnici D1 v smere na Senec. Kamión tu napálil do ďalšieho nákladného motorového vozidla, ako aj do osobného vozidla, ktoré skončilo v stojane čerpacej stanice.

Polícia ako aj odťahová služba informovala v piatok na sociálnej sieti o kurióznej dopravnej nehode. Na čerpacej stanici umiestnenej na diaľnici D1 v smere na Senec došlo k zrážke viacerých vozidiel.

Dopravní policajti spolu s ostatnými záchrannými zložkami zasahujú pri dopravnej nehode, ku ktorej došlo na čerpacej stanici na diaľnici D1 v smere na Senec. Podľa doterajších informácií vodič nákladného motorového vozidla pri vchádzaní na čerpaciu stanicu z doposiaľ nezistených príčin narazil do ďalšieho NMV a následne do osobného motorového vozidla. V dôsledku nárazu bolo osobné vozidlo odrazené do stojanu čerpacej stanice.

Vodič nákladného vozidla aj vodička osobného automobilu boli so zraneniami prevezení do nemocnice. Dychová skúška vylúčila požitie alkoholu u všetkých zúčastnených. Polícia aj naďalej vyšetruje príčinu neobvyklej nehody.

Na záver tiež dodali, že jazda na D1 bola plynulá. Jediné, čo spôsobovalo kolóny, boli zvedaví okoloidúci vodiči, ktorí na úseku spomaľovali. Polícia ich preto vyzvala k nezastavovaniu a plynulej jazde.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Polícia SR – Bratislavský kraj, Odťahová služba SOSTEAM