Krimi Nehoda v Bratislave má PIATU obeť: Zraneniam podľahla 21-ročná žena!

Nehoda v Bratislave má PIATU obeť: Zraneniam podľahla 21-ročná žena!

Tragédia v Bratislave ochromila začiatkom týždňa celú krajinu, pričom Slováci súcitia a vyjadrujú sústrasť rodinám všetkých obetí dopravnej nehody, ku ktorej došlo 2. októbra na Zochovej ulici. Ako uviedla polícia, zraneniam aktuálne podľahla ďalšia osoba, ktorou je len 21-ročná študentka.

V nedeľu v noci došlo na zastávke mestskej hromadnej dopravy k fatálnej nehode, pri ktorej vyhasli životy štyroch ľudí, kým ďalšie osoby utrpeli zranenia rôzneho charakteru. Polícia najnovšie informovala verejnosť, že nešťastie z Bratislavy, za ktoré je zodpovedný generálny sekretár Deaflympijského výboru Slovenska Dušan D., má aj piatu obeť, 21-ročnú študentku.

Vinník nehody šoféroval vozidlo zn. Škoda SuperB v smere na Most SNP, pričom vo vysokej rýchlosti zišiel mimo vozovku na zastávku mestskej hromadnej dopravy Zochova, kde zrazil viacero osôb. „Bola mu nameraná hodnota 0,81 mg/l, čo predstavuje 1,69 promile.
Vodič bol na mieste obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na policajné oddelenie. Po vykonaní potrebných úkonov bol umiestený v cele policajného zaistenia,“ uviedla polícia s tým, že na mieste spolujazdca sedel 36-ročný muž, ktorému bola nameraná hodnota 0,5 mg/alkoholu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia Slovenskej republiky