Zlodeji sa zrejme nezastavia pred ničím a sú schopní okradnúť aj 2-ročné dieťa. To je aj prípad Borisa Kollára a Barbory Balúchovej. Ich synčekovi totiž neznámy zlodej uchmatol topánočky a domov tak išiel bosý.

Barbora Balúchová, ktorá má na krku finančné problémy a exekúcie, má opäť hlavu v smútku. Keď sa totiž vybrala so synčekom Alexandrom Jánom (2), ktorého porodila multioteckovi Borisovi Kollárovi, na klzisko, stalo sa čosi nečakané.

Potom, ako sa vrátili z ľadu, zistila zhrozená speváčka, že jej synovi drzý zlodej ukradol detské topánočky, v ktorých prišiel. Neostávalo jej teda nič iné, ako zobrať Alexka bosého a naložiť ho rýchlo do auta: „To čo za človeka ukradne dieťaťu topánky?“ pýta sa naštvane Barbora.

Žiaľ, ani kamerový záznam nezachytil, kedy boli synovi topánky odcudzené, a tak sa rozhodla zlodeja „pozdraviť“ prostredníctvom sociálnej siete. Na záver prezradila smutné slová, ktoré vyriekol jej sklamaný syn. Opýtal sa totiž mamy, prečo sú ľudia zlí, keď celý rok poslúchal. Nuž, zlodeji sa občas neštítia pred ničím.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/barborabaluchovaofficial, YouTube/SME