V posledných epizódach speváckej šou SuperStar sme mohli vidieť ako nádejní speváci spievali pod stresom, pričom nemali dostatok spánku či času na dostatočné nacvičenie pesničiek. To najhoršie majú zatiaľ za sebou, no rozhodnutia poroty a zábery, ktoré vysiela televízia Markíza, podľa fanúšikov naznačujú, že svoju vyvolenú víťazku si už vybrali.

Reč je o mladej Zuzane, ktorej televízia Markíza venovala viac času ako ostatným. V priebehu Veľkého výberu mala totiž stužkovú a štáb sa dokonca presunul do mesta, kde oslavovala s cieľom zistiť či sa stihne postaviť pred porotu.

Po tom ako postúpila, dostala za úlohu zaspievať pesničku „Words“ od víťazky Superstar, Emmy Drobnej. Tá ju dokonca ako jedinú prišla povzbudiť a dať jej rady pri prezentovaní jej piesne. Zuzana sa jej po vystúpení odvďačila vyjadrením, že pieseň čo spievala sa jej vlastne vôbec nepáčila.

Divákom však praskli nervy pri poslednom dueli, kde sa proti sebe postavila talentovaná Jasmina a neistá Zuzana. Vzhľadom na ich výkony bolo jasné, že Jasmina s pesničkou od Kate Perry svoju súperku prevalcovala. Tak sa aj stalo. Dostal však slovo český spevák Ben Cristovao, ktorý Zuzane daroval žolíka do semifinále. No neskôr v tzv. dlhej ceste Jasminu bez mihnutia oka vyhodili.

,,Mňa by fakt zaujímalo, koľko vám to dievča platí. To, ako jej hrozne nadržiavate a pcháte ju do každého záberu, mi už ide na nervy. Hlas teda nemá bohvieaký,“ rozčuľovala sa diváčka. ,,Je jasné, že telka sa už rozhodla kto to tu celé vyhrá, však Zuzana?!“ hromžil jeden z fanúšikov. ,,Je to totálne okaté! Nikto nemá takú extrémnu podporu ako ona. Robia okolo nej veľké haló,“ skonštatovala ďalšia z nahnevaných fanúšičiek.

Zuzku povzbudila aj Emma Drobná

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram