Je tomu len zopár dní, čo Nela Pocisková priznala pred fanúšikmi, že sa pomaly, ale isto začína formovať do letných dní, pričom zverejnila i čiastočnú snímku svojho tela. Tentokrát dvojnásobná mamička „pritvrdila“ a na sociálnej sieti sa podelila s dychberúcimi fotkami.

Multitalentovaná umelkyňa Nela Pocisková (29) sa nikdy netajila svojim aktívnym životným štýlom, pričom vďaka fyzickej aktivite pri náročných muzikáloch získala fantastickú kondičku. Spojenie tanca, herectva a spevu napokon využila aj v šou Tvoja tvár znie povedome, kde okrem talentu ukázala i výbornú postavu. Mamička Hektora (4) a Lianky (2) však nepoľavuje ani po dvoch pôrodoch a o svoje telo sa pohybom stará aj naďalej. Tentokrát na sociálnej sieti Instagram zverejnila dve snímky, kde je na porovnanie Nelina postava z roku 2013 a z uplynulého týždňa.

Ako tiež priznala, veľmi dlho premýšľala či zábery vôbec zverejní, no napokon sa tak rozhodla urobiť. „Po záplave správ od Vás som sa rozhodla, že zareagujem. Celý život som v pohybe a pohyb aj milujem, ale na brucho som nikdy špeciálne necvičila, je to dispozícia tak isto, ako mi boli nadelené veľké stehná a zadná časť. Prvá foto je z roku 2013, bezdetná mladá žaba, fotka druhá je fotená pred týždňom, to znamená- plus dve deti :) Možno niektoré mamičky inšpirujem, možno nie,“ uvádza Nela. A čo vy, bude pre vás dvojnásobná mamina vzorom?

Fotky postavy Nely Pociskovej v plavkách nájdete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/pociskova.nela