Slovenská herečka a muzikálová speváčka Nela Pocisková (27) čaká so svojím priateľom Filipom Tůmom (38) druhé bábätko, ktoré by malo prísť na svet už o niekoľko týždňov. No tentokrát bude pôrod vyzerať úplne inak.

Nela sa pri prvom tehotenstve rozhodla svedomito pripraviť, pričom sa rozhodla pre súkromnú pôrodnicu. Vtedy ju vysoký štandard mal stáť viac ako tritisíc eur. No pri druhom tehotenstve je pokojnejšia a dokonca upustila od luxusu. Uvažuje nad štátnou nemocnicou, pričom si vyberá z niekoľkých možností. Pôrod je za dverami a Pocisková netuší, kde bude rodiť.

No ak by ste čakali, že jej poradcom je Filip Tůma, ste na omyle. Od narodenia synčeka Hektora komunikuje s laktačnou poradkyňou, ktorej názory si veľmi váži. Nazvala ju chodiacou encyklopédiou a predovšetkým ju dokáže upokojiť. „Ja to asi uvidím, až keď to príde, lebo vraj ten druhý pôrod býva rýchlejší, tak podľa toho. Možno nestihnem nič iné ako niečo tu blízko,“ uviedla herečka pre cas.sk. Zrejme si je vedomá, že nemusí byť obklopená luxusom, aby priviedla na svet jej druhé bábätko.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram