Obľúbená herečka a speváčka Nela Pocisková (28) sa momentálne nachádza na materskej dovolenke, pričom sa po boku úspešného herca a operného speváka Filipa Tůmu (40) stará o dve malé deti. So starostlivosťou o svoje ratolesti však prichádzajú aj problémy, ktoré sú zrejme nad jej sily.

Dvojnásobná mamička sa pred pár týždňami opäť vrátila na divadelné pódium. Stala sa totiž jedným z hostí hudobnej šou “Od Lady Carneval k Draculovi“. Diváci boli nadšení a domnievali sa, že herečka sa opäť vracia na scénu. To však nie je celkom pravda.

Nela má doma totiž 2-ročného synčeka Hektora a 9-mesačnú dcérku Lianku. Priznala však, že v domácnosti má menšie problémy, keďže behá od jedného dieťaťa k druhému. Jej partner Filip je veľmi zaneprázdnený, keďže hrá v divadle a v seriáli Oteckovia, koncertuje po celom Slovensku a najnovšie sa rozhodol študovať vysokú školu.

Pocisková je tak kompletne zodpovedná za starostlivosť o ich spoločné ratolesti. „Prežívam azda najťažšie obdobie, aké som kedy mala. Dokola behám od jedného k druhému a v noci sa opakovane budím na dojčenie,“ priznala herečka pre magazín Zdravie. Problémy, ktoré trápia väčšinu dvojnásobných mamičiek, tak neobišli ani známu speváčku.

Zdroj: pluska.sk/izdravie  |  Foto: Facebook/NelaPocisková