Obľúbená herečka a speváčka Nela Pocisková (28) si momentálne užíva materskú dovolenku, pričom sa po boku úspešného herca a operného speváka Filipa Tůmu (40) stará o dve malé deti. Aj napriek tomu, že kariére dala na čas zbohom, dostala sa na titulku ženského magazínu.

Nela má doma 2-ročného synčeka Hektora a 9-mesačnú dcérku Lianku. Aj napriek tomu, že pendluje medzi dvoma ratolesťami, stále patrí k najkrajším ženám slovenkého šoubiznisu. Aj z tohto dôvodu sa zrejme objavila na titulke jedného z dámskych magazínov. Ako sa však čitateľky v komentároch zhodli, len málokto by ju na danej fotografii spoznal.

Reakcia zo strany žien na seba nenechala dlho čakať. ,,Podľa mňa, Nela je krásna žena aj prirodzene, ale túto pani na obálke nespoznávam,“ napísala svoj názor jedna z komentujúcich dám. ,,Súhlasím, na prvý pohľad som netušila, o koho ide, musela som si to prečítať,“ zareagovala ďalšia z fanúšičiek. Zdá sa, že vždy usmiata Pocisková pri deťoch skutočne dozrieva, pričom bez úsmevu a s vážnou tvárou ju spoznáva len málokto.

Zdroj: Facebook/EVITA magazín  |  Foto: Facebook/EVITA magazín, Facebook/Búrlivé víno