Nebolo to tak dávno, keď sa prevalila informácia o tom, že úspešná slovenská herečka a speváčka je v radostnom očakávaní. Spolu s hercom Filipom Tůmom sa už čoskoro stanú rodičmi. Nela však priznáva, že hormóny si s ňou počas tehotenstva robia čo chcú.

[sociallocker]Diváci Burlivého vína už zaznamenali pripravovaný odchod seriálovej postavy Niny, ktorú dlhý čas stvárňovala Nela Pocisková. Hoci dôvod jej odchodu zo seriálu bol spočiatku iný, osud veselo zamiešal karty a Nela sa dnes pripravuje na rodičovské povinnosti. Pre čas.sk povedala, že hormóny si s ňou robia čo chcú, a tak je raz šťastná a inokedy má zase obavy, či to zvládne.

Podľa jej slov je rodina základ, porodiť zdravé dieťa a vychovať ho je to najviac, čo sa dá v živote dokázať. Stále jej však nie je jasné, kde privedie dieťatko na svet. Na Slovensku či v zahraničí? Všetko má svoje za aj proti a budúca mamička ešte stále rieši dilemu. “Stále sa rozhodujem, každý mi vraví niečo iné. Je to veľmi individuálne – jeden vám povie, tam je to dobre, iná mama má zase odtiaľ hroznú skúsenosť…” prezrádza Nela Pocisková pre čas.sk. Momentálne je v šiestom mesiaci a nech už sa rozhodne rodiť kdekoľvek, prajeme obom najmä veľa zdravia!

Zdroj: cas.sk Foto: reprofoto, Instagram [/sociallocker]