Nela Pocisková
Nela Pocisková

Nebolo to tak dávno, keď sa prevalila informácia o tom, že úspešná slovenská herečka a speváčka je v radostnom očakávaní. Spolu s hercom Filipom Tůmom sa už čoskoro stanú rodičmi. Nela však priznáva, že hormóny si s ňou počas tehotenstva robia čo chcú.

Diváci Burlivého vína už zaznamenali pripravovaný odchod seriálovej postavy Niny, ktorú dlhý čas stvárňovala Nela Pocisková. Hoci dôvod jej odchodu zo seriálu bol spočiatku iný, osud veselo zamiešal karty a Nela sa dnes pripravuje na rodičovské povinnosti. Pre čas.sk povedala, že hormóny si s ňou robia čo chcú, a tak je raz šťastná a inokedy má zase obavy, či to zvládne.

Podľa jej slov je rodina základ, porodiť zdravé dieťa a vychovať ho je to najviac, čo sa dá v živote dokázať. Stále jej však nie je jasné, kde privedie dieťatko na svet. Na Slovensku či v zahraničí? Všetko má svoje za aj proti a budúca mamička ešte stále rieši dilemu. „Stále sa rozhodujem, každý mi vraví niečo iné. Je to veľmi individuálne – jeden vám povie, tam je to dobre, iná mama má zase odtiaľ hroznú skúsenosť…“ prezrádza Nela Pocisková pre čas.sk. Momentálne je v šiestom mesiaci a nech už sa rozhodne rodiť kdekoľvek, prajeme obom najmä veľa zdravia!

Zdroj: cas.sk Foto: reprofoto, Instagram