Nela Pocisková (28) sa pri starostlivosti o dve malé ratolesti musí poriadne obracať. Najnovšie prezradila, že na ne ostala sama, keďže prišla o dôležitú osobu!

Nela Pocisková patrila k televíznym aj divadelným stáliciam a sympatie divákov si získala aj postavou Niny v seriáli Búrlivé víno. Pred pár dňami sa navyše objavila v obľúbenom sitkome Susedia, za čo si od divákov vyslúžila tento odkaz. Potom, ako sa jej narodil synček Hektor (2), sa pomaličky snažila zaradiť do pracovného kolotoča, no prišlo nečakané druhé tehotenstvo.

Po dramatickom pôrode priviedla herečka a speváčka na svet Lianku (11 mes.) a momentálne sa musí poriadne obracať, keďže má doma už dve maličké ratolesti. S partnerom Filipom Tůmom (41) si však rodičovstvo užívajú, hoci to niekedy nie je jednoduché. Svedčí o tom aj ich najnovšia spoločná fotka, na ktorej sa tešili z toho, že sa im podarilo vyraziť si spolu von bez detí.

Okrem pomoci rodičov či “svokrovcov” sa však mohla ešte donedávna spoliehať aj na výpomoc opatrovateľky. To je však už minulosťou a ako Nela prezradila pre Nový Čas, od novembra je na deti opäť sama, a tak na prácu ani nepomyslí: “Nedokážem si predstaviť naplno pracovať. Jedine tak, že by som ich odovzdala opatrovateľke, čo však určite nechcem. Momentálne mi s deťmi nikto veľmi nepomáha, keďže opatrovateľku mám od novembra preč,” prezrádza herečka, ktorej ale stále čiastočne vypomáha rodina.

Nela Pocisková ostala na deti sama
Jej opatrovateľka odišla už v novembri 2018

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram, Facebook