Obľúbená herečka a speváčka Nela Pocisková (28) si momentálne užíva materskú dovolenku, pričom sa po boku úspešného herca a operného speváka Filipa Tůmu (40) stará o dve malé deti. Novú rolu matky si naplno vychutnáva, aj keď sú chvíle, ktoré sú nad jej sily.

Nela má doma 2-ročného synčeka Hektora a 9-mesačnú dcérku Lianku. Aj napriek tomu, že pendluje medzi dvoma ratolesťami, rozhodne by nemenila. S odstupom času si totiž uvedomuje, že materstvo sa pre ňu stalo záchranou. „Išla som z jednej pracovnej zodpovednosti do druhej zodpovednosti – rodiny. No vtedy som to tak cítila, že chcem mať bábätko, že to bude určitý únik z práce. A, vďakabohu, že sa to stalo, lebo som sa rútila niekam závratnou rýchlosťou a brala som svoju prácu veľmi vážne. Deti mi otvorili oči,“ priznala herečka v rozhovore pre denník Plus Jeden deň.

Z hektické života, kedy Pociková natáčala seriál Búrlivé víno, vystupovala v muzikáloch a koncertovala, sa razom stala starostlivá mama, ktorej sa kompletne zmenili priority. Omnoho viac si vie užiť rodinnú pohodu, pričom sa spoločne s deťmi momentálne pripravujú na Vianoce.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook