Nela Pocisková, ktorá momentálne hviezdi v úspešnom jojkárskom seriáli Nemocnica, je aj fantastickou speváčkou, pričom len pred pár hodinami predstavila svoj nový singel. V ňom apeluje na závažnú tému domáceho násilia, s ktorým sa stretávajú ženy nielen na Slovensku, ale doslova po celom svete.

Multitalentovaná umelkyňa Nela Pocisková sa po dvoch materských dovolenkách vrátila pred televízne kamery, avšak nezanevrela ani na hudbu. Po pár úspešných singloch vydala v stredu (24. novembra) novú skladbu Nie som tá, ktorá poukazuje na mimoriadny problém domáceho násilia.

„November je mesiac boja proti domácemu násiliu a táto skladba vyšla na podnet tohto problému, ktorý sa deje, a v týchto časoch ešte omnoho viac,“ napísala dvojnásobná mamička na sociálnej sieti. Hviezda seriálu Nemocnica zverejnila k silnému posolstvu aj jednoduchý videoklip, natočený na jeden záber, pričom o text k skladbe sa postarala ona sama so speváčkou Zuzanou Mikulcovou.

,,Pointa toho klipu je, že tá žena, aj keď sa jej dejú veci naozaj strašné, príšerné, tak nadobudne silu odísť a napriek tomu, že ona havaruje, v podstate má autonehodu, tak má tú silu vyjsť z toho auta von a kráčať ďalej sama pešo,“ uviedla Nela v Teleráne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YT, IG/pociskova.nela