Speváčka a herečka Nela Pocisková (27) sa nedávno stala dvojnásobnou mamičkou a návrat na dosky sa tak stal o čosi náročnejší. V Dámskom klube prezradila pravdu o svojich deťoch, ale aj pomoci, ktorú potrebuje.

Nela Pocisková je úspešná speváčka a herečka a okrem televíznych obrazoviek žiari aj na divadelných doskách. Po príchode malého Hektora však bola nútená stiahnuť sa zo scény a venovať sa synčekovi. Keď si už s Filipom Tůmom (40) mysleli, že sa ich život začne pomaly vracať do starých koľají, zaskočilo ich druhé tehotenstvo, ktoré v tom období nebolo celkom plánované.

Nela sa však okamžite zmobilizovala a zmierila sa s tým, že v nasledujúcom období bude musieť jej kariéra ešte chvíľku počkať a do popredia sa dostanú potreby dvoch detí. Len nedávno sa jej narodila dcérka Lianka, ktorá prišla na svet za dramatických okolností v taxíku a hrozili jej tak poriadne komplikácie. Všetko však našťastie dobre dopadlo a dnes sú Filip s Nelou šťastnými dvojnásobnými rodičmi.

Muzikálová herečka sa ale napriek tomu snaží aspoň do istej miery zapracovať naspäť do svojich rolí, hoci nie vždy sa jej to podarí. Z projektu Tvoja tvár znie povedome vycúvala na poslednú chvíľu sama od seba zrejme pre nedostatok času. Pracovala však na tom, aby uspela na kastingu do muzikálu Bedári, ktorého sa ujala britská produkcia, no tu dostala pre zmenu odmietavú odpoveď od vedenia.

Pri poslednej návšteve Dámskeho klubu však priznala, že na svoje deti nie je celkom sama a od istého času potrebuje pomoc. Zdôverila sa, že malé ratolesti občas zverí opatrovateľke: “Našťastie, mám výpomoc, kedy si môžem odrobiť veci, ktoré mám,” priznáva bez okolkov vyťažená mamička. Aj do dámske relácie zavítala bez Hektora, ktorý by podľa jej vlastných slov mohol zdemolovať štúdio, a tak zrejme aj v tejto chvíli využila služby pomocníčky.

Nela s dcérkou Liankou
Nela v Dámskom klube prezradila, že potrebuje opatrovateľku

Zdroj: RTVS │ Foto: Facebook, Instagram