Nela Pocisková musí popri materstve myslieť aj na svoj partnerský život, čo môže byť pri vychovávaní dieťaťa obtiažne. S partnerom Filipom na seba príliš veľa času nemajú, hlavne kvôli jeho práci. Pre portál pluska.sk prezradila, ako to v ich osobnom živote naozaj funguje.

Nela sa vyjadrila, že partnerský život popri vychovávaní dieťaťa nie je naozaj prechádzka ružovou záhradou. Naplánovať si romantické večery alebo realizovať iba obyčajnú návštevu kina je popri malom dieťati nereálne. Nemá pocit, že by delila lásku medzi manžela a dieťa, no keďže Filipa zamestnáva práca a je stále preč, jej prioritou sa stáva syn Hektor.

Nela sa ďalej priznala, že na partnera trocha žiarli. Jeho život je plný aktivít, trávi čas v spoločnosti, zatiaľ čo ona sedí neustále doma. Chýba jej tá “akčnejšia” časť života, no Hektora nadovšetko miluje a za nič by nemenila so svojim starým životom. Deň mamičky na materskej rozhodne nie je jednoduchý, no láska, ktorá sa buduje jedine výchovou dieťaťa za to určite stojí.


Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram, YouTube